szybki kontakt:

+48 601 207 922

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kosmetyczka z długą praktyką w branży beauty

Nazywam się Dorota Szpila i zapraszam do skorzystania z moich usług w Salonie Urody Glamour w Bolesławcu. Branża kosmetyczna pasjonuje mnie już od wielu lat, dlatego postanowiłam kształcić się właśnie w tym kierunku. Zdobywałam doświadczenie i umiejętności w różnych dziedzinach pielęgnacji, aby dzisiaj móc zaoferować klientkom szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Mój zawód wymaga nieustannego poszerzania wiedzy, dlatego biorę udział w wielu szkoleniach,wykładach,seminariach oraz spotkaniach branżowych.Każdą wolną chwię poświęcam wyszukiwaniu nowych zabiegów, które mogą zapewnić moim klientom szeroki wachlarz usług dopasowanych do ich potrzeb. Przez ponad pieć lat pracowałam w jednym z prestiżowych hoteli w Międzyzdrojach. Moimi klientami byli celebryci,"gwiazdy", biznesmeni oraz stali mieszkańcy miasta. Po tym czasie wróciłam do rodzinnego miasta i tu kontynuuje swoją działalność.

- Dorota Szpila SALON URODY "GLAMOUR", ul.Promenada Gwiazd 1, 72-500 Międzyzdroje (Hotel Amber Baltic)

 W bolesławieckim salonie możesz skorzystać z szerokiej gamy różnego typu zabiegów. Zajmuję się pielęgnacją twarzy i całego ciała. Specjalizuję się także w usługach pielęgnacyjnych na dłonie i stopy. Cały czas poszerzam ofertę, by móc zaproponować klientkom nowoczesne zabiegi, takie jak elight czy fale radiowe biopolarne. 

Zabiegi

 

Zadbaj o piękno i doskonałe samopoczucie

Kosmetyki

 

Moją pasją jest dbanie o to, by klientki, które wychodzą z gabinetu czuły się piękne i atrakcyjne. Dokładam wszelkich starań, aby dopasować rodzaj zabiegu do kondycji ich skóry oraz indywidualnych upodobań i potrzeb. Zdaję sobie sprawę, że uroda pochodzi z wnętrza organizmu i kluczowym jest utrzymywanie go z zdrowiu i doskonałej kondycji. Staram się uświadamiać odwiedzające mnie Panie, że przed przystąpieniem do zabiegów upiększających bardzo ważne jest wyleczenie wszelkich dolegliwości.

 

Opieka nad klientkami salonu Glamour nie kończy się w momencie ich wyjścia z gabinetu. Po każdej wizycie udzielam wyczerpujących wskazówek, jak powinna być kontynuowana pielęgnacja w domu. Jedynie regularna troska o skórę twarzy i pielęgnacja ciała i stóp może przynieść oczekiwane rezultaty. Staram się jak najlepiej doradzić klientkom, jak powinny zadbać o specyficzne potrzeby swojej cery.