szybki kontakt:

+48 601 207 922

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kosmetyczka z długą praktyką w branży beauty

Nazywam się Dorota Szpila i zapraszam do skorzystania z moich usług w Salonie Urody Glamour w Bolesławcu. Branża kosmetyczna pasjonuje mnie już od wielu lat, dlatego postanowiłam kształcić się właśnie w tym kierunku. Zdobywałam doświadczenie i umiejętności w różnych dziedzinach pielęgnacji, aby dzisiaj móc zaoferować klientkom szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Mój zawód wymaga nieustannego poszerzania wiedzy, dlatego biorę udział w wielu szkoleniach, wykładach, seminariach oraz spotkaniach branżowych. Każdą wolną chwilę poświęcam wyszukiwaniu nowych zabiegów, które mogą zapewnić moim klientom szeroki wachlarz usług dopasowanych do ich potrzeb. Przez ponad pięć lat pracowałam w jednym z prestiżowych hoteli w Międzyzdrojach. Moimi klientami byli celebryci,"gwiazdy", biznesmeni oraz stali mieszkańcy miasta. Po tym czasie wróciłam do rodzinnego miasta i tu kontynuuje swoją działalność.

- Dorota Szpila SALON URODY "GLAMOUR", ul.Promenada Gwiazd 1, 72-500 Międzyzdroje (Hotel Amber Baltic)

 W bolesławieckim salonie możesz skorzystać z szerokiej gamy różnego typu zabiegów. Zajmuję się pielęgnacją twarzy i całego ciała. Specjalizuję się także w usługach pielęgnacyjnych na dłonie i stopy. Cały czas poszerzam ofertę, by móc zaproponować klientkom nowoczesne zabiegi, takie jak elight czy fale radiowe biopolarne. 

Zabiegi

 

Zadbaj o piękno i doskonałe samopoczucie

Kosmetyki

 

Moją pasją jest dbanie o to, by klientki, które wychodzą z gabinetu, czuły się piękne i atrakcyjne. Dokładam wszelkich starań, aby dopasować rodzaj zabiegu do kondycji ich skóry oraz indywidualnych upodobań i potrzeb. Zdaję sobie sprawę, że uroda pochodzi z wnętrza organizmu i kluczowym jest utrzymywanie go w zdrowiu i doskonałej kondycji. Staram się uświadamiać odwiedzające mnie Panie, że przed przystąpieniem do zabiegów upiększających bardzo ważne jest wyleczenie wszelkich dolegliwości.

 

Opieka nad klientkami salonu Glamour nie kończy się w momencie ich wyjścia z gabinetu. Po każdej wizycie udzielam wyczerpujących wskazówek, jak powinna być kontynuowana pielęgnacja w domu. Jedynie regularna troska o skórę twarzy i pielęgnacja ciała i stóp może przynieść oczekiwane rezultaty. Staram się jak najlepiej doradzić klientkom, jak powinny zadbać o specyficzne potrzeby swojej cery.